Historia
Autokary: wynajem drukuj

SZANOWNI PODRÓŻNI!

Witamy serdecznie na naszej stronie.

 

Jeżeli chcą Państwo wynająć autokar- zapraszamy do naszej firmy. Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób w kraju i za granicą i możemy zaoferować przyjemną i przyjazną podróż. Nasze usługi świadczymy zarówno dla osób fizycznych, firm prywatnych, szkół jak i firm państwowych.

 

Nasze usługi:

* wycieczki w kraju i zagranicą,
* wycieczki szkolne,
* wycieczki dla firm,
* przewozy na targi i wystawy,
* obsługa transportowa konferencji,
* obsługa transportowa wesela,
* obsługa transportowa imprez sportowych,
* obsługa firm (transport),
* dowóz dzieci do szkoły, na basen i inne zajęcia sportowe
* dowóz pracowników do pracy

 

Nasze autokary są czyste, zadbane, wyposażone w telewizor, WC, barek, lodówkę, klimatyzację i rozkładane fotele. Dzięki własnym warsztatom stan techniczny pojazdów podlega regularnej kontroli, a Klient może podróżować w komfortowych warunkach. Nasi kierowcy posiadają duży staż pracy i wysokie kwalifikacje, aby sprostać różnym wymaganiom i nowym rygorystycznym przepisom obowiązującym przewoźników.
 

Jesteśmy elastyczni co do cen wykonywanych usług, współpracujemy z biurami turystycznymi, obsługujemy wycieczki szkolne, wyjazdy okolicznościowe i inne. Świadczymy także usługi turystyczne - wycieczki po kraju a także za granicę. Posiadamy certyfikaty i licencje, które umożliwiają nam wyjazdy po Polsce i wszystkich krajach Europy. Kompleksowy zakres usług oraz wysoka jakość ich świadczenia stale poszerza grono naszych zadowolonych klientów.

Nasz adres:
Wynajem autokarów Białystok
15-521 Białystok- Zaścianki
ul. Usługowa 4/2
Tel. +48 691798400
ramisbort@wp.pl

 

 

Autokary: wynajem
Nasze autokary
Galeria
Kontakt